Novinky

5. 3. 2018

Zlaté krídlo 2018

Zlaté krídlo je projekt, kde každý byt dostane minimálne 4,5 hodiny priameho slnka cez obrovské okná so zníženým parapetom.

Investora, realizátora, predajcu a správcu zastrešuje jedna firma. Prepojením skúseností týchto zložiek vznikol projekt, ktorý je pripravený aj pre budúce generácie. Zlaté krídlo s bytmi sa dokončí a skolauduje v celku, žiadne dodatočné dostavby. Čím skôr si klient byt zarezervuje, tým viacej možností ma na zmeny bez doplatku. Myslelo sa aj na detaily, ktoré na obhliadke možete zaregistrovať.

Súkromný rezort s jasnou filozofiou prevádzky bytov a komfortu pre klientov. Technické poradenstvo priamo s investorom a architektom bez čakania. Zaujímavosťou sú dispozične veľké parkovacie státia v garážovom dome, všetky dimenzované pre veľké vozidla.

Nové technológie a kvalitný štandard sú použité výhradne len v tomto projekte. Životnosť bytových domov je vzhľadom na použité materiály dlhodobá a nezaťažuje fond údržby a opráv.

Hypotéka je bezodkladne možna na každý voľný byt, kedže sú byty zapísané na katastri.

V blízkosti lokality vzniknú športoviská a polyfunkcia (plaváreň, aquapark, zimný štadión, tenisové kurty a zelený park vzdialený len 350 metrov od Zlatého krídla), čo v spojení s prírodou umožní celotýždenný relaxačný pobyt bez starostí.

Infraštruktúra, doprava sa do roku 2019/2020 výrazne zlepší pre južný obchvat mesta, pripojovací pruh na diaľnicu pri Triblavine a v súčasnosti už aj preferovaná doprava novou električkou až do Petržalky.

Skrátka Zlaté krídlo sa stáva tou správnou lokalitou na rodinné bývanie a oddych. Nezmeškajte kúpu posledných SMART bytov v Bratislave, máme ešte 3 voľné byty.

 

Byty v novostavbeByty BratislavaNovostavba BratislavaExkluzívne byty v prírode
3. 2. 2018

Obhliadky bytov v Zlatom krídle

Obhliadky radi pre Vás zrealizujeme na všetkých blokoch. Voľné ešte 3 byty.  Pri navšteve projektu sa dozviete zaujímavé informácie o technickom a kvalitatívnom prevedení diela, uvidíte prácu zručných remeselníkov, vzorové kúpeľne, výhľady cez veľké okná v každom byte, veľkosti parkovacích miest vonku aj v garážovom dome pre väčšie vozidlá a samozrejme jedinečné charaktery lokality, ktoré vnímate z väčších balkónov a terás.

 

Bratislava byty na predajVýhľad z novostavbyInteriér v novostavbe Byty 4izbovéNádherný interiér v novostavbeSpoločné priestori v novostavbe
29. 1. 2018

Pekné 4 izbové byty

Projekt Zlate krídlo disponuje peknými 4izbovými bytmi pre rodiny s detmi. Voľné ešte 3 byty. Na obhliadke si určíte, v ktorom bloku a na akom podlaží sa Vám byt páči. Výhodou je, že je tam viacero variácií prevedenia, o ktoré sa postará skupina architektov z CU Interiors. Dokážu byt dispozične dotvoriť, upraviť podľa vašich predstáv rozvody elektro, zmeniť zariaďovacie predmety, nájsť dostatočne veľký odkladací priestor, dokonca môžu poradiť aj  s interiérom. Množstvo nadstavbových balíkov k bytu ako chladenie, exteriérové žálúzie a inteligencia sa dajú zrealizovať ku kolaudácii, alebo aj neskôr bez dramatických zásahov do hotového bytu. Čas, ktorý ušetríte doriešením bytu na jednom mieste, môžete využit inak, čo v dnešnej uponáhľanej dobe padne vhod.

Predaj bytov novostavbaKuchyne v novostavbeKrásny interiér v novostavbe
31. 3. 2017

Videá k projektu

Vždy nás zaujímalo, kde naše projekty postavíme a ako môžu vyzerať po dostavbe. Či sa stanú funkčnou súčasťou zóny a budú mať čo obyvateľom povedať. Postupne sa nám to darí a zachytávame aktuálne stavy na videá. Tie najnovšie videa si môžete pozrieť práve tu medzi novinkami, ostatné sú na našom YouTube kanály.

Video z 2iz bytu C realizácia:

https://youtu.be/0mh0eMwhaxk?t=30

Video z 3iz bytu F realizácia:

https://youtu.be/rH6FYIgi6Aw

Video z 4iz bytu D realizácia:

https://youtu.be/EV7udEAnuwo?t=1

Video z 4iz bytu E realizácia:

https://youtu.be/tOOjXZtA_AI?t=1

Najnovšie video lokality:
https://www.youtube.com/watch?v=yH-S7UHeY_0

Predaj bytov BratislavaByty novostavba RačaNovostavba Bratislava