Projekt

Bytový komplex Zlaté krídlo situujeme na úpätí Karpát s ideálnymi možnosťami rekreácie pre celú rodinu. Výstavba začala koncom roka 2015, dokončenie stavby plánujeme do novembra 2017. Komplex so 138 bytmi svojím dômyselným architektonickým riešením rešpektuje intimitu budúcich obyvateľov. Nezabudli sme ani na zeleň a detské ihrisko.

V projekte nájdete štyri obytné bloky A , B, D a E. V jednotlivých domoch sa nachádzajú  2-, 3-, 4– izbové byty s čistou plochou bez terasy a balkónov od 54 m² do 100 m².

Každý byt má svoju vlastnú balkónovú terasu, byty na 1.N.P majú terasy podstatne väčšie. Balkón je dimenzovaný rozmerovo tak, aby bolo možné v prípade potreby na ňom aj stolovať, alebo si zriadiť zelenú terasu s ležadlami.

Vďaka terase a balkónu budú obyvatelia bytov v lete viac spojení s prírodným vonkajším prostredím.

Dispozične sú byty riešené tak, že spoločenský priestor obývacej izby a kuchyne je opticky čiastočne prepojený a otvorený a vhodne napojený na jedálenskú časť s balkónovou terasou.

Architekt dbal na to, aby si klient mohol byty užívateľsky nábytkom kreatívne dotvoriť podľa potreby a tak získať harmonické a vyvážené prostredie pre svoj ďalší život.

Obytné domy sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky dnešného moderného človeka na komfort a štandard mestského bývania. Všetky domy majú vlastné vonkajšie alebo vnútorné parkovisko a výťah, takže sa dostanete komfortne zo svojho auta priamo k výťahom a k bytu. 

 

Dielo pochádza z ateliéru Budinsky&Partners a hlavným architektom je práve pán architekt Mário Budinský, jeho diela nájdete na  www.budinsky-partners.sk/.

Investorom obytného súboru Zlaté krídlo je spoločnosť Stavinvest, s.r.o., ktorá svojimi odbornými skúsenosťami prispieva k otvoreniu tejto lokality a dbá na stanovenú pridanú hodnotu tohto diela. Stavinvest, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy D O A S, a.s., čo je zárukou úspešných projektov.