Lokalita

Obytný súbor sa nachádza nad mestom a pod lesom, v peknom prírodnom prostredí mestskej časti Bratislava-Rača, vo výbežku karpatského masívu a vo svahoch račianskych vinohradov, kde sa končí sídlisko a začína prírodné prostredie karpatského lesa. Známa, tichá a zároveň rozvíjajúca sa lokalita Krasňany s vybudovanou infraštruktúrou, dostupnosťou spĺňa ideály a predstavy klientov.

Lokalita je ideálna pre ľudí, ktorí chcú bývať kúsok od centra hlavného mesta a zároveň pri lese, všetko mať v dostupnosti nie viac ako 10 – 15 minút bicyklom, autom, električkou alebo peši.

Zabehnuté sídlisko s občianskou vybavenosťou sa nachádza v pešej dostupnosti obytného súboru - základná škola a materská škola, športoviská, kúpalisko, centrum starej Rače, zastávky MHD (autobus, električka až do Petržalky) a pošta.

Prostredie je ideálne pre ľudí, ktorí chcú žiť v meste a zároveň využívať benefity blízkosti prírody a čiastočne aj vidieka – stará Rača – vinohradnícka malokarpatská oblasť. V okolitých lesoch sú vytvorené prechádzkové trasy pre turistiku a cykloturistiku.

Ak hľadáte práve takéto miesto pre svoj domov, ste na správnej adrese. Lokalita je pre rozvoj detí, poznanie a oddych priam ideálna.


Zobraziť Zlaté Krídlo na väčšej mape