Novinky

17. 10. 2018

Zlaté krídlo voľný byt B-1E

Zlaté krídlo je skolaudovaný projekt, kde každý byt dostane minimálne 4,5 hodiny priameho slnka cez obrovské okná so zníženým parapetom. Platí to aj pre 4iz byt B-1E.

Investora, realizátora, predajcu a správcu zastrešuje jedna firma. Prepojením skúseností týchto zložiek vznikol projekt, ktorý je pripravený aj pre budúce generácie. Zlaté krídlo s bytmi sa dokončí a skolauduje v celku, žiadne dodatočné dostavby. Čím skôr si klient byt zarezervuje, tým viacej možností ma na zmeny bez doplatku. Myslelo sa aj na detaily, ktoré na obhliadke možete zaregistrovať.

Súkromný rezort s jasnou filozofiou prevádzky bytov a komfortu pre klientov. Technické poradenstvo priamo s investorom a architektom bez čakania. Zaujímavosťou sú dispozične veľké parkovacie státia v garážovom dome, všetky dimenzované pre veľké vozidla.

Nové technológie a kvalitný štandard sú použité výhradne len v tomto projekte. Životnosť bytových domov je vzhľadom na použité materiály dlhodobá a nezaťažuje fond údržby a opráv.

Hypotéka je bezodkladne možna na každý voľný byt, kedže sú byty zapísané na katastri.

V blízkosti lokality vzniknú športoviská a polyfunkcia (plaváreň, aquapark, zimný štadión, tenisové kurty a zelený park vzdialený len 350 metrov od Zlatého krídla), čo v spojení s prírodou umožní celotýždenný relaxačný pobyt bez starostí.

Infraštruktúra, doprava sa do roku 2019/2020 výrazne zlepší pre južný obchvat mesta, pripojovací pruh na diaľnicu pri Triblavine a v súčasnosti už aj preferovaná doprava novou električkou až do Petržalky.

Skrátka Zlaté krídlo sa stáva tou správnou lokalitou na rodinné bývanie a oddych. Nezmeškajte kúpu posledných SMART bytov v Bratislave, máme ešte 1 voľný byt.

 

Byty v novostavbeByty BratislavaNovostavba BratislavaExkluzívne byty v prírode
31. 1. 2018

Videá k projektu

Vždy nás zaujímalo, kde naše projekty postavíme a ako môžu vyzerať po dostavbe. Či sa stanú funkčnou súčasťou zóny a budú mať čo obyvateľom povedať. Postupne sa nám to darí a zachytávame aktuálne stavy na videá. Tie najnovšie videa si môžete pozrieť práve tu medzi novinkami, ostatné sú na našom YouTube kanály.

Video lokality:
https://www.youtube.com/watch?v=yH-S7UHeY_0

Predaj bytov BratislavaByty novostavba RačaNovostavba Bratislava