Novinky

13. 2. 2019

Zlate krídlo je vypredané

Vážní klienti stránka www.zlatekridlo.sk bude funkčná len do 21.2.2019. Po tomto termine budú bližšie informácie na stránke investora www.doas.sk. 

21. 1. 2019

Zlaté krídlo byt B-1E je rezervovaný

Zlaté krídlo je skolaudovaný projekt, kde každý byt dostane minimálne 4,5 hodiny priameho slnka cez obrovské okná so zníženým parapetom. Platí to aj pre 4iz byt B-1E.

Investora, realizátora, predajcu a správcu zastrešuje jedna firma. Prepojením skúseností týchto zložiek vznikol projekt, ktorý je pripravený aj pre budúce generácie. Zlaté krídlo s bytmi sa dokončí a skolauduje v celku, žiadne dodatočné dostavby. Čím skôr si klient byt zarezervuje, tým viacej možností ma na zmeny bez doplatku. Myslelo sa aj na detaily, ktoré na obhliadke možete zaregistrovať.

Súkromný rezort s jasnou filozofiou prevádzky bytov a komfortu pre klientov. Technické poradenstvo priamo s investorom a architektom bez čakania. Zaujímavosťou sú dispozične veľké parkovacie státia v garážovom dome, všetky dimenzované pre veľké vozidla.

Nové technológie a kvalitný štandard sú použité výhradne len v tomto projekte. Životnosť bytových domov je vzhľadom na použité materiály dlhodobá a nezaťažuje fond údržby a opráv.

Hypotéka je bezodkladne možna na každý voľný byt, kedže sú byty zapísané na katastri.

V blízkosti lokality vzniknú športoviská a polyfunkcia (plaváreň, aquapark, zimný štadión, tenisové kurty a zelený park vzdialený len 350 metrov od Zlatého krídla), čo v spojení s prírodou umožní celotýždenný relaxačný pobyt bez starostí.

Infraštruktúra, doprava sa do roku 2019/2020 výrazne zlepší pre južný obchvat mesta, pripojovací pruh na diaľnicu pri Triblavine a v súčasnosti už aj preferovaná doprava novou električkou až do Petržalky.

Skrátka Zlaté krídlo sa stáva tou správnou lokalitou na rodinné bývanie a oddych. Nezmeškajte kúpu posledných SMART bytov v Bratislave, máme ešte 1 voľný byt.

 

Byty v novostavbeByty BratislavaNovostavba BratislavaExkluzívne byty v prírode
31. 1. 2018

Videá k projektu

Vždy nás zaujímalo, kde naše projekty postavíme a ako môžu vyzerať po dostavbe. Či sa stanú funkčnou súčasťou zóny a budú mať čo obyvateľom povedať. Postupne sa nám to darí a zachytávame aktuálne stavy na videá. Tie najnovšie videa si môžete pozrieť práve tu medzi novinkami, ostatné sú na našom YouTube kanály.

Video lokality:
https://www.youtube.com/watch?v=yH-S7UHeY_0

Predaj bytov BratislavaByty novostavba RačaNovostavba Bratislava