Projekt

Bytový komplex Zlaté krídlo situujeme na úpätí Karpát s ideálnymi možnosťami rekreácie pre celú rodinu. Komplex so 138 bytmi svojím dômyselným architektonickým riešením rešpektuje intimitu budúcich obyvateľov. Nezabudli sme ani na zeleň a detské ihrisko.

V projekte nájdete štyri obytné bloky A , B, D a E. V jednotlivých domoch sa nachádzajú  2-, 3-, 4– izbové byty s čistou plochou bez terasy a balkónov od 54 m² do 100 m².

Každý byt má svoju vlastnú balkónovú terasu, byty na 1.N.P majú terasy podstatne väčšie. Balkón je dimenzovaný rozmerovo tak, aby bolo možné v prípade potreby na ňom aj stolovať, alebo si zriadiť zelenú terasu s ležadlami.

Vďaka terase a balkónu budú obyvatelia bytov v lete viac spojení s prírodným vonkajším prostredím.

Dispozične sú byty riešené tak, že spoločenský priestor obývacej izby a kuchyne je opticky čiastočne prepojený a otvorený a vhodne napojený na jedálenskú časť s balkónovou terasou.

Architekt dbal na to, aby si klient mohol byty užívateľsky nábytkom kreatívne dotvoriť podľa potreby a tak získať harmonické a vyvážené prostredie pre svoj ďalší život.

Obytné domy sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky dnešného moderného človeka na komfort a štandard mestského bývania. Všetky domy majú vlastné vonkajšie alebo vnútorné parkovisko a výťah, takže sa dostanete komfortne zo svojho auta priamo k výťahom a k bytu. 

 

Dielo pochádza z ateliéru Budinsky&Partners a hlavným architektom je práve pán architekt Mário Budinský, jeho diela nájdete na  www.budinsky-partners.sk/.

Investorom obytného súboru Zlaté krídlo je spoločnosť D O A S, a.s., ktorá svojimi odbornými skúsenosťami prispieva k otvoreniu tejto lokality a dbá na stanovenú pridanú hodnotu tohto diela. Firma     D O A S, a.s., čo je zárukou úspešných projektov.